Contact

We horen
graag van u!

Wij helpen u graag met al uw vragen over de opvang van uw kind(eren). Voor uw vragen over inschrijving, wachtlijst, plaatsingsmogelijkheden, contracten, facturen en incasso of voor advies over uw persoonlijke wensen belt u met onze klantenservice DebiCare. Voor uw algemene vragen over opvang belt u met ons kantoor.

Afmelden kind & locatie specifieke vragen

Voor het afmelden van uw kind of locatie specifieke vragen, belt u rechtstreeks met de locatie van uw kind tussen 13.30 – 18.15 uur, of laat op de voicemail een bericht voor ons achter. Wij bellen u dan terug.

Contact

Klantenservice Debicare
0180–555911

Op werkdagen bereikbaar van 9.00 – 17.00 uur voor uw vragen over inschrijving, wachtlijst, plaatsingsmogelijkheden, contracten, facturen en incasso.

Karin Heugens

k.heugens@debicare.nl

Kantoor
030–2080055

Annemieke Vermunt (Directeur-bestuurder) &
Lejla Sendic (Manager BSO)

Grebbeberglaan 15
3527 VX Utrecht

Leyla Sendic

info@bso-ooginal.nl

Oudercommisie

BSO
Stoere Stapjes

Händelstraat 51
3533 GH Utrecht
030 – 24 68 811
stoerestapjes@bso-ooginal.nl
LRK-nummer 508106254

bekijk de locatie

BSO
Rakkers

Petristraat 2a
3533 SW Utrecht
06 – 47 43 45 81
rakkers@bso-ooginal.nl
LRK-nummer 637668339

bekijk de locatie

BSO
Cereol

E. Meijsterlaan 1d
3533 CK Utrecht
06 – 26 83 02 43
cereol@bso-ooginal.nl
LRK-nummer 173265960

bekijk de locatie

BSO Stampertjes
& Schavuiten

Maetsuykerstraat 1a
3531 HR Utrecht
06 – 47 11 48 19
stampertjes@bso-ooginal.nl
LRK-nummer 203700740

bekijk de locatie

BSO
Zevensprong

Racinelaan 11a
3533 VL Utrecht
030 – 29 39 261
zevensprong@bso-ooginal.nl
LRK-nummer 226178687

bekijk de locatie

BSO
Zwaluwen

Grebbeberglaan 4
3527 VX Utrecht
06 – 16 10 10 91
zwaluwen@bso-ooginal.nl
LRK-nummer 508949269

bekijk de locatie

'Hartelijk bedankt voor de gezelligheid en alle toffe activiteiten voor onze jongens! Ze hebben hele fijne jaren gehad. Een groot compliment voor het hele team.'