Contact

Wij helpen u graag met al uw vragen over de opvang van uw kind(eren).

Algemene vragen & advies

Voor uw algemene vragen over opvang belt u met ons kantoor. Voor uw vragen over inschrijving, wachtlijst, plaatsingsmogelijkheden, contracten, facturen en incasso of voor advies over uw persoonlijke wensen belt u met DebiCare:

Algemeen

030 – 20 80 055
(m.u.v. woensdag)
info@bso-ooginal.nl

Planning

(de kindadministratie wordt verzorgd door DebiCare)

0180 – 55 59 11
elke werkdag van 09.00 – 17.00 uur
 
Annemieke Ooijendijk
a.ooijendijk@debicare.nl
Kim Bomius
k.bomius@debicare.nl

Afmelden kind & locatie specifieke vragen

Voor het afmelden van uw kind of locatie specifieke vragen, belt u ons team rechtstreeks tussen 14.30 – 18.15 uur, of laat hier een bericht voor ons achter. Wij bellen u dan terug.

Voorschoolse opvang

030 – 24 68 811
stoerestapjes@bso-ooginal.nl

BSO Stoere Stapjes

030 – 24 68 811
stoerestapjes@bso-ooginal.nl

BSO Stampertjes

06 – 47 11 48 19
stampertjes@bso-ooginal.nl

BSO Zevensprong

030 – 29 39 261
zevensprong@bso-ooginal.nl

BSO Cereol

06 – 26 83 02 43
cereol@bso-ooginal.nl

BSO Zwaluwen

030 – 29 32 215
06 – 16 10 10 91
zwaluwen@bso-ooginal.nl

TSO 2e Marnixschool

06 – 47 43 45 81
tso@bso-ooginal.nl

Adresgegevens locaties

Voorschoolse opvang

LRK-nummer 508106254
Händelstraat 51
3533 GH Utrecht
 

BSO Stoere Stapjes

LRK-nummer 508106254
Händelstraat 51
3533 GH Utrecht
 

BSO Stampertjes

LRK-nummer 215142846
Dantelaan 2a
3533 VD Utrecht
 

BSO Zevensprong

LRK-nummer 226178687
Racinelaan 11a
3533 VL Utrecht
 

BSO Cereol

LRK-nummer 173265960
E. Meijsterlaan 1d
3533 CK Utrecht
 

BSO Zwaluwen

LRK-nummer 508949269
Grebbeberglaan 4
3527 VX Utrecht
 

TSO 2e Marnixschool

Dantelaan 2a
3533 VD Utrecht
 

Kantoor

Stichting Kinderopvang BSO Oog in Al
Grebbeberglaan 15
3527 VX Utrecht
Postbus 2036
3500 GA Utrecht